Leybold GmbH
Bühler Leybold Optics Alzenau GmbH
Kroenert GmbH

TURBOLAB 80, 350 a 450

Turbolab 80, 350, 450

Turbolab je plug-and-play vysokovakuový čerpací systém založený na spolehlivých turbomolekuláních pumpách TURBOVAC i/iX T. Nová generace TURBOLABU je postavena na základní designové platformě. Na této je možné vytvořit více různých variant.

Systémy dodáváme kompletně sestavené, připravené k provozu. Různé konfigurace pokrývají individuální požadavky širokého spektra aplikací R&D a analitického sektoru. Díky unikátnímu bezolejovému hybridnímu systému ložisek turbomolekulárních vývěv TURBOVAC i/iX a s použitím různých kombinací suchých předvakuovým vývěv, je garantován bezuhlovodíkový provoz.

Každá verze může být vybavena dle individuálních požadavků širokým spektrem příslušenství jako purge nebo zavzdušňovacím ventilem, chladicími nebo vypékacími jednotkami a td. Systém může být doplěn o senzory tlaku THERMOVAC či PENNINGVAC pro předvakuovou resp. vysokovakouvou část.

Integrovaný Webserver umožňuje vzdálenou správu, sledování i konfiguraci systému pomocí vašeho mobilního zařízení nebo PC.

Výhody:

  • perfektně vyladěný HV systém s vysokým čerpacím výkonem
  • kompaktní design
  • připraven k použití s celosvětově jakýkoliv napájením
  • měřená data jsou automaticky ukládána do data logovacího soubrou Turbolabu. Uživatel je může snadno zobrazit a dále zpracovávat pomocí softwaru nebo webserveru
  • velmi dobrý poměr cena/výkon

Přílohy